BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Birželio 07 d.

KU futbolininkai studentų futbolo lygos sezoną uždarė iškovoję sidabrą

Šį 2023-2024 metų Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) sezoną Klaipėdos universiteto (KU) futbolo komanda uždarė itin garbingai ir iškovojo sidabrą. Čempionų likimas sprendėsi paskutiniame pirmenybių etape. KU komanda atsilikusi vos 3 taškais užėmė 2 vietą.

KU futbolo komandos treneris Evaldas Misiūnas džiaugiasi komandos darbu ir pasiektais rezultatais.

„Sezoną vertinčiau labai gerai. Komanda sužaidė šitiek varžybų ir tik vieną kartą pralaimėjo. Šio sezono čempionus KU komanda nugalėjo abu kartus. Kitais metais, manau, prie komandos prisijungs dar daugiau jaunųjų futbolininkų ir bandysim užimti pirmąją vieną“, sezoną įvertino E. Misiūnas.

Jau pirmosiose LSFL varžybų rungtynėse KU komanda užtikrintai pelnė pergalę prieš Lietuvos sporto universitetą (LSU) rezultatu 7:2.

Antrajame, trečiajame ir ketvirtajame LSFL čempionato ture KU futbolininkai sužaidė lygiosiomis. Pirmajame ture susitikę su Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) futbolininkais rungtynes užbaigė rezultatu 1:1. Antrajame – žaidė prieš Vilniaus TECH komandą ir užbaigė rungtynes rezultatu 2:2. Trečiajame ture susitikę su KTU futbolininkais rungtynes užbaigė rezultatu 3:3.

Po trijų lygiųjų penktajame ture KU komanda susitiko su Vilniaus universiteto (VU) futbolininkais ir triumfavo pergalingai rezultatu 2:0.

Antrasis Lietuvos studentų futbolo lygos varžybų ratas KU futbolininkams prasidėjo ne taip sėkmingai, kaip pirmasis. Sužaidę pirmąsias rungtynes su LSU futbolininkais, klaipėdiečiai turėjo pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 4:1.

Tačiau septintame ture susitikę su VDU futbolininkais KU komanda užbaigė rungtynes pergalingai rezultatu 2:0.

Antrajame rate KU komanda susitikusi su Vilniaus TECH futbolininkais pakartojo pirmojo rato scenarijų ir sužaidė rungtynes lygiosiomis rezultatu 3:3. Tačiau devintajame ture Kauno technologijos universiteto (KTU) komandai klaipėdiečiai nepaliko jokių šansų lygiosioms ir pergalingai užbaigė rungtynes rezultatu 7:1.

Sužaidę paskutiniąsias antrojo rato ir LSFL varžybų rungtynes Klaipėdos universiteto sportininkai dar kartą įveikė VU futbolininkus rezultatu 1:0, tokiu būdu išlygindami rezultatą turnyrinėje lentelėje su VU komanda.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos