BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Spalio 24 d.

Aplinkosaugos projekto „Užsuk žaliąjį ratą!“ renginys

        Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultete š. m. spalio 17 d. vyko Klaipėdos Baltijos gimnazijos ir jos partnerių (KU, VšĮ Klaipėdos UNIVERSA VIA tarptautinė mokykla, kitos Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklos) aplinkosauginio projekto „Užsuk žaliąjį ratą!“ renginys.

        Klaipėdos miesto savivaldybės remiamo projekto tikslai – kurti žaliosiomis idėjomis grįstą ugdymo turinį ir mokymosi aplinką; įtraukti visuomenę į klimato kaitos stebėseną ir pasekmių, kilusių iš šios kaitos, atpažinimą bei problemų sprendimą; darnaus vystymosi iššūkių stebėsena ir tikslų įgyvendinimas.

        KU SHMF  dėstytojai doc. dr. Gražina Šmitienė ir doc. dr. Eduardas Spiriajevas bei Klaipėdos Baltijos gimnazijos geografijos mokytoja Jurgita Jonaitienė organizavo ir pravedė integruotų pamokų ciklą ,,Darnaus vystymosi tikslai“ Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo įstaigų mokiniams ir Klaipėdos universiteto studentams. Per paskaitą Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultete mokiniai ne tik praplėtė savo žinias apie Darnaus vystymosi strategiją ir konkrečius jos tikslus bei žaliąją ir žinių ekonomikas, bet ir turėjo galimybę tas žinias pasitikrinti užsiimdami interaktyvia veikla.

Informaciją parengė doc. dr. Gražina Šmitienė

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos