BDAR
Privatumo politika

Ekonomikos katedra

APIE KATEDRĄ

        Ekonomikos katedra įkurta 1995 metais, reorganizavus Ekonomikos ir vadybos katedrą. Klaipėdos universitete Ekonomikos ir vadybos katedra pradėjo veikti priklausydama Jūrų technikos fakultetui. 1994 metais ji perkelta į Socialinių mokslų fakultetą. 2018 metais, sujungus Socialinių mokslų bei Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakultetus, Ekonomikos katedra tapo Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto padaliniu.

         Nuo katedros įkūrimo iki dabar katedrai vadovauja prof. dr. Vytautas Juščius. Šiuo metu Ekonomikos katedroje dirba 10 dėstytojų.

         Ekonomikos katedra glaudžiai bendradarbiauja su Europos universiteto išmanių pakrančių miestų tvariai plėtrai EU-CONEXUS akademiniais partneriais (La Rochelle Université, Agricultural University of Athens, La Universidad Catolica de Valencia, University of Zadar, Technical University of Civil Engineering Bucharest, University of Rostock, South East Technological University and Frederick University). Be to, katedra yra pasirašiusi Erasmus+ dvišalio bendradarbiavimo sutartis su Austrijos, Vokietijos, Prancūzijos, Norvegijos, Ispanijos, Italijos, Čekijos, Bulgarijos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Portugalijos, Slovakijos ir Turkijos aukštosiomis mokyklomis. Glaudūs profesiniai ryšiai palaikomi su kitomis Lietuvos aukštojo mokslo institucijomis.

        Ekonomikos katedra yra ekonomikos ir rinkodaros mokslų lyderė Vakarų Lietuvos regione, aktyviai bendradarbiaujanti su regiono asocijuotomis verslo struktūromis, savivalda ir pavieniais verslo subjektais. Ekonomikos katedros absolventai sėkmingai įsidarbina pagal įgytą išsilavinimą ir tampa vidutiniojo ar aukščiausiojo lygmens vadovais tiek Lietuvos, tiek užsienio organizacijose, taip pat kuria ir sėkmingai įgyvendina ambicingas savo verslo idėjas.

        Ekonomikos katedra kuruoja Ekonomikos bakalauro studijų programą (vykdomą lietuvių ir anglų kalbomis) ir Rinkodaros magistrantūros studijų programą.

        Kolegijų absolventams parengta 3 semestrų trukmės papildomųjų studijų programa. Taip pat kolegijų absolventams siūlomos sutrumpintosios bakalauro studijos.

rsz_dsc_4893.jpg