BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Sausio 19 d.

Klaipėdos universitetą ir Joniškio savivaldybę sies bendradarbiavimo sutartis

Klaipėdos universitete šiandien lankėsi Joniškio rajono savivaldybės delegacija – meras Vitalijus Gailius ir grupė švietimo bendruomenės atstovų. Vizito tikslas – pasirašyti bendradarbiavimo sutartį, susipažinti su KU veiklomis – akademinėmis bei mokslinėmis, aptarti, kaip plėtoti tolesnius ryšius, kad jie būtų naudingi abiem sutarties pusėms.

„Tam, kad keistume savivaldybės veidą, turime rasti ir pritraukti į ją jaunų žmonių. Jauni žmonės keičia pasaulį. Ir čia tikimės proveržio su jūsų pagalba“,- sakė Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius. Jo vadovaujama savivaldybė dairosi ir mokytojų, ir sveikatos specialistų, ir kitų viešąjį sektorių galinčių sustiprinti jaunų, išsilavinusių žmonių.

Klaipėdos universitetą svečiams išsamiai pristatė rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetą bei jo galimybes – jo dekanas prof. dr. Rimantas Balsys. Jis pritarė, jog jaunųjų specialistų deficito regionuose problema labai aštri ir jos sprendimo našta kol kas gula tik ant savivaldybių pečių, nors tai lyg ir turėtų būti centrinės valdžios funkcija. Anot jo, Universitetas mielai parengs reikiamų specialistų, jeigu tik bus norinčių studijuoti, jeigu prie kraštiečių ugdymo finansiškai prisidės jų gimtoji savivaldybė.

Susitikime taip pat aptartos pedagogų kvalifikacijos kėlimo galimybės, STEAM ugdymo metodikų sklaida mokytojų bendruomenėje. Svečiai turėjo galimybę apsilankyti moderniausiame KU padalinyje Jūros tyrimų institute.

Atsisveikindami nusifotografavo KU miestelyje prie atminimo lentos kraštiečiui, mokslininkui–geografui, buvusiam rektoriui, Senato pirmininkui prof. Stasiui Vaitekūnui, daug nuveikusiam, kad Universitetas uostamiestyje išaugtų ir sutvirtėtų.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos