BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Vasario 07 d.

Klaipėdos miesto savivaldybės ir Klaipėdos universiteto sutartis: bendrų darbų tąsa

Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas ir Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

„Klaipėda laikosi ant 3 uolų: miesto, uosto ir Universiteto. Įžengiam jau į antrąjį bendradarbiavimo dešimtmetį ir noriu palinkėti, kad Universitetas ir toliau būtų stiprus partneris bei bendražygis“,- prieš pasirašant dokumentą pabrėžė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Anot jo, miestas be Universiteto būtų tik miestelis...

Pirmoji dviejų institucijų bendradarbiavimo sutartis buvo pasirašyta 2013-aisiais ir galiojo beveik 10-metį. Dokumentas buvo atnaujintas, 2023-iųjų sausį jam pritarė Klaipėdos miesto taryba, o šiandien patvirtintas bendradarbiausiančių institucijų vadovų parašais.

 „Ši sutartis – bendrų darbų tąsa. Esame ir miestiečiai, ir Universiteto žmonės. Mums svarbu tai, kas svarbu Klaipėdai. Visi turime bendrai dirbti, kad kuo daugiau jaunimo liktų mieste, kad  žmonės iš kitur matytų savo ateitį čia“,- sakė KU vadovas. Kaip pavyzdį jis pateikė Rostoko požiūrį: jau prie įvažiavimo į miestą svečius pasitinka užrašas, skelbiantis, jog atvykstama į Rostoką, Hanzos sąjungos ir universitetinį miestą.

Pasirašytame dokumente miestas ir Universitetas susitarė ir toliau plėtoti bendradarbiavimą Klaipėdos ekonominio konkurencingumo ir patrauklumo didinimo, švietimo ir kultūros, informacinių technologijų plėtros, informacijos bei duomenų dalijimosi srityse.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos