BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Vasario 07 d.

Įsimintinos praktikos Australijoje!

            Norime pasidžiaugti!

          Pedagogikos katedros Vaikystės pedagogikos studijų programos 4 kurso studentė Gabija Ažondenytė, laimėjusi Švietimo mainų paramos fondo stipendiją praktikai lituanistinėje mokykloje, išvyko į praktiką Australijoje. Po ilgos kelionės ji sėkmingai pasiekė praktikos vietą.

       Gabija dalinasi savo įspūdžiais: Likus paskutiniam semestrui iki studijų pabaigos, Praktiką 4 nusprendžiau atlikti Australijoje! Jau spėjau susipažinti su savo mažaisiais mokiniais Lituanistinėje Perto mokyklėlėje „Baltų šalelė” https://www.facebook.com/baltusalele/ ir pravesti pirmąsias pamokas. Trijų mėnesių praktikoje manęs dar laukia daug nuotykių, pamokų ir renginių su mokyklos bendruomene. Labai kviečiu ir kitus studentus pasinaudoti progomis ir išvykti praktikai į kitą pasaulio kraštą. Visada mielai galiu pasidalinti savo praktikų patirtimi ir atsakyti į klausimus :)))) Patys karščiausi linkėjimai iš Australijos. 

           Mes siunčiame Gabijai gal ne tokius karštus, kaip ji iš Australijos, bet labai nuoširdžius linkėjimus. Geros, įdomios, įsimintinos praktikos!

Pedagogikos katedros dėstytojai ir studentai

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos